Nasza historia

About Us

Tak się to robi na śląsku

Zespół „Mohito” składa się z trójki młodych, utalentowanych muzyków i powstał w 2010 roku. Różnorodność charakterów każdego z członków oraz wspólna pasja pozwoliła stworzyć niepowtarzalną atmosferę i zgrany skład. 

Zajmujemy się oprawą muzyczną wszelakich imprez okolicznościowych takich jak wesela, bankiety, bale, przyjęcia, festyny i koncerty plenerowe. Każdy z nas posiada szeroką więdzę muzyczną zdobytą w szkołach muzycznych oraz przy współpracy ze światowej klasy muzykami. 

Doświadczenie estradowe, sceniczne i studyjne to kolejny nasz atut – nie zajmujemy się tym „od wczoraj”. W związku z tym, że współpracujemy z różnymi muzykami, na życzenie klijenta jesteśmy w stanie powiększyć skład o wymagane instrumentarium. 

Pracujemy na wysokiej klasy profesjonalnych instrumentach, efektach i całej aparaturze nagłośnieniowej, dzięki czemu jesteśmy w stanie nagłośnić i oświetlić każdą imprezę. 

Nasz repertuar nie zamyka się ściśle w temacie biesiadnym czy weselnym. Gramy muzykę począwszy od lat 70-tych, 80-tych i 90-tych aż po współczesne hity taneczne. Mieszanka dance, rocka, folku i rytmów latyno-amerykańskich w naszym wykonaniu rozkręci każdą imprezę. 

Staramy się nie grać disco polo ale to wszystko zależy od Państwa wymagań – chcecie? To zagramy! Zdajemy sobie sprawę, że uroczystość taka jak np. wesele jest dla Was bardzo ważna dlatego my zawsze stajemy na wysokości zadania aby oprawa muzyczna tej wspaniałej imprezy była na najwyższym poziomie. Zachęcamy do odsłuchania naszego demo i oczywiście do kontaktu z nami bo naprawdę warto!

Close Menu